Екип

Participant organizations:

  • Институт за Космически изследвания и Технологии (ИКИТ), Bulgarian Academy of Sciences, филиал в Стара Загора, България
  • Полярный Геофизический Институт (ПГИ), Апатити, Русия
Prof. Dr. Veneta Hristova Guinevav_guineva@yahoo.com
Prof. Dr. Rolf Heinz Wernerrolwer52@yahoo.co.uk
Assist. Dr. Atanas Marinov AtanassovAt_M_Atanassov@yahoo.com
Assist. Dimitar Todorov Valev valev@gbg.bg
Dr. Roumiana Tsvetanova Bojilovarbojilova@geophys.bas.bg
Lyubomira Nedyalkova Raykovaheiti456@gmail.com
Prof.Dr. Veneta Hristova Guinevav_guineva@yahoo.com
Prof.Dr. Rolf Heinz Wernerrolwer52@yahoo.co.uk
Assist.Dr. Atanas Marinov AtanassovAt_M_Atanassov@yahoo.com
Assist. Dimitar Todorov Valevvalev@gbg.bg
Dr. Roumiana Tsvetanova Bojilovarbojilova@geophys.bas.bg
Lyubomira Nedyalkova Raykovaheiti456@gmail.com
Res.Ass.Dr. Irina Vadimovna Despirakdespirak@gmail.com
Assoc.Prof.Dr. Andris Alekseevich LuibchichNGK1935@yandex.ru
Prof.DSc. Natalia Georgievna Kleimenovalubchich@pgia.ru
Assist. Pavel Vladimirovich Setskosetsko@pgia.ru
Проф.Др. Венета Христова Гиневаv_guineva@yahoo.comRes.Ass.Dr. Irina Vadimovna Despirakdespirak@gmail.com
Prof.Dr. Ролф Хайнц Вернерrolwer52@yahoo.co.ukAssoc.Prof.Dr. Andris Alekseevich LuibchichNGK1935@yandex.ru
Асист.Др. Atanas Marinov AtanassovAt_M_Atanassov@yahoo.comProf.DSc. Natalia Georgievna Kleimenovalubchich@pgia.ru
Асист. Димитър Тодоров Валевvalev@gbg.bgAssist. Pavel Vladimirovich Setskosetsko@pgia.ru
Dr. Roumiana Tsvetanova Божиловаrbojilova@geophys.bas.bgAlexanderVyacheslavovich Losev
Lyubomira Nedyalkova Райковаheiti456@gmail.comGleb Andreevich Shcheglov